تساوی رئال مادرید مقابل فوئنلابرادا/ صعود دشوار شاگردان زیدان

تیم فوتبال رئال مادرید در دیدار خانگی مقابل تیم گمنام فوئنلابرادا متوقف شد تا به لطف برد در خانه حریف راهی مرحله بعدی رقابتهای جام حذفی اسپانیا شود.

به گزارش خبرگزاری الوسایت، دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی رقابتهای جام حذفی باشگاههای اسپانیا، کوپا دل ری بامداد روز چهارشنبه با برگزاری دیدار تیم های رئال مادرید و فوئنلابرادا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو ادامه یافت که در پایان شاگردان زیدان برابر رقیب گمنام خود ۲ بر ۲ متوقف شدند.

زین الدین زیدان در این بازی به ستارگان خود استراحت داد و بازیکنان جوان و نیمکت نشین در ترکیب اصلی قرار گرفتند.

در نیمه نخست این تیم فوئنلابرادا بود که زیدان و شاگردانش را غافلگیر کرد و یک بر صفر برنده شد. شوت سهمگین میلا در دقیقه ۲۵ تور دروازه رئال مادرید را به لرزه در آورد.

در نیمه دوم زیدان تغییراتی را ایجاد کرد. گرت بیل که مدت ها مصدوم بود در دقیقه ۶۳ به میدان رفت و بلافاصله بعد از فرار از جناح راست با پاس استثنایی بیرون پا بورخا مویا مایورال را در موقعیت گلزنی قرار داد تا این بازیکن گل تساوی را به ثمر برساند.

تلاش رئال مادرید برای دست یابی به گل دوم در دقیقه ۷۰ نتیجه داد و بار دیگر بورخا مویا مایورال برای مادریدی ها گلزنی کرد. این پایان کار نبود و پورتیا در دقیقه ۸۹ گل دوم تیم فوئنلابرادا را به ثمر رساند تا کار برابر شود.

تیم رئال مادرید که در بازی رفت ۲ بر صفر برنده شده بود در مجموع ۴ بر ۲ پیروز شد و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد.