شک ندارم با پخش «سرزمین مادری» نظرها عوض می‌شود/ انجام اصلاحات

یکی از کارگردانان سریال «سرزمین مادری» تاکید کرد اگر این مجموعه روی آنتن برود، اقوام بختیاری به این نتیجه می رسند که سوءتفاهم ها رفع شده است.

سید جمال سیدحاتمی یکی از کارگردانان سریال «سرزمین مادری» درباره اینکه اگر این مجموعه روی آنتن برود با توجه به اصلاحات و تغییراتی که در این مدت داشته است چقدر نظر بختیاری ها را تغییر خواهد داد و اعتراض‌هایش پایان می‌یابد بهخبرنگار الوسايت گفت: من شک ندارم زمانی که سریال روی آنتن برود با توجه به تغییرات انجام شده نظر همه نسبت به آن تغییر پیدا می کند.

وی ادامه داد: زمانی که این سریال ساخته می شد به هیچ وجه نیتی نه از طرف کارگردان و نه نویسنده و نه تهیه کننده و دیگر عوامل وجود نداشت که خدای ناکرده قومیتی زیر سوال برده شود اما سوءتفاهمی پیش آمد و بر اساس آن سریال دوباره دوبله و تغییراتی در آن انجام شد.

سیدحاتمی تصریح کرد: در این تغییرات سعی شد نکاتی که شک برانگیز بود از بین برود تا شائبه این مساله به وجود نیاید که خدای ناکرده به قومیتی توهین شده است.

کارگردان سریال «محکومین» در پایان گفت: من اطمینان دارم اگر این سریال پخش شود، هم مردم لذت می برند، هم اقوام بختیاری که برخی از آنها معترض هستند، خودشان به این نتیجه می رسند که سوءتفاهم ها رفع شده است.

سیدجمال سیدحاتمی این روزها مشغول کارگردانی سریال «محکومین» محصول شبکه یک سیما است.